Strona Główna Nogalski World Karate Association
News
Organizacja NWKA
·Waldemar Nogalski
·Robert Grzelakowski
Plan zajęć
Seminaria
Galeria
Filmy
Kontakt

Sponsorują nas

Nasi partnerzyUntitled Document
Szymon Gorlak znowu najlepszy!

11 czerwca w Płocku odbyła się druga edycja Młodzieżowej Ligi SPARTANWEAR 2011. Do zawodów zgłosiło się 35 zawodników z 10 klubów. Pojedynki były toczone w formułach: MMA, K-1, low kick oraz w grapplingu.

Poziom wszystkich walk był bardzo wyrównany i stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Na dzień dzisiejszy większość zawodników walczących w Młodzieżowej Lidze SPARTANWEAR mogłaby z powodzeniem walczyć na największych imprezach sportów walki organizowanych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Jako przykład można podać szesnastoletniego zawodnika z klubu Gerke MMA Grudziądz Kubę Kisiela, który podjął walkę z dużo starszym i bardziej doświadczonym zawodnikiem i do końca pojedynku ważyły się losy wygranej. Dodatkową motywacją do udziału w lidze i podnoszenia swoich umiejętności są dla tych młodych zawodników sukcesy, jakie osiągają weterani MLS oraz ANGELS of FIRE: Marian Baryła (GARUDA Warszawa), Krzysztof Sadecki (Vale Tudo Płock), Rafał Dudek (Halny Nowy Sącz), Piotr Woźnicki (UKS Gedeon Płock) czy też Tomasz Szczepkowski (GARUDA Warszawa) zwycięzca piątkowego turnieju w wadze ciężkiej w KOK Europe GP 2011 w Lublinie.

Wzorem wcześniejszych edycji, komisja złożona ze znawców MMA oraz K-1 po zakończeniu zawodów przyznała wyróżnienia dla walczących zawodników:

  • Szymon Gorlak (Wielkopolski Klub Karate DO) - najlepszy zawodnik 2 edycji MLS 2011
  • Adam Lewandowski (Gerke MMA Grudziądz) - za najlepsze poddanie 2 edycji MLS 2011
  • Gorlak Szymon (Wielkopolski Klub Karate DO) vs Zając Jakub (TIGER Kick Nowy Sącz) - najlepsza walka 2 edycji MLS 2011

Źródło: http://www.mmarocks.pl/wyniki/mlodziezowa-liga-spartanwear-2011-edycja-2-%E2%80%93-wyniki/

This text will be replaced

Gorlak Szymon 61,4 kg vs Zając Jakub 65,7 kg

 

This text will be replaced

Cnotkowski Kamil 65,5 kg vs Deutsch Emil 67,8 kg